Polish Czech English German Italian Spanish

TYLKO U NAS

FESTIWAL OGNIA I WODY

Imprezą cieszącą się od wielu lat wielką popularnością jest Festiwal Ognia i Wody. To jedno z największych show w tej części Polski. Co roku festiwal przyciąga tysiące gości i turystów z całej Opolszczyzny, ale również z dalszych zakątków kraju.

  

EURO FINAŁ MISTRZOSTW SKUTERÓW WODNYCH

W dniach 15-19 lipca br. Nysa stała się stolicą sportów motorowodnych! Nad Jezioro Nyskie na Euro Finał Mistrzostw Skuterów Wodnych zjechali się zawodnicy i goście z całego świata. Finały Mistrzostw Europy Skuterów Wodnych to wydarzenie bardzo widowiskowe, cieszące się dużym zainteresowaniem widzów jak i zawodników. W finałach, które odbyły się w Nysie swój udział wzięli zawodnicy z 26 krajów m.in. z Europy, USA, krajów Arabskich czy Rosji. Pierwsza runda mistrzostw Europy była zaplanowana we Francji, druga w Anglii, a trzecia, decydująca, w Polsce - na Jeziorze Nyskim. W kilku konkurencjach rywalizowało ponad 300 osób, wśród nich czołowi zawodnicy globu. Najbardziej widowiskowo zapowiada się rywalizacja w kategorii freestyle. Organizatorem wydarzenia jest International Jet Sports Boating Association Poland - IJSBA oraz Stowarzyszenie JetSki Nysa.

 

LATO KWIATÓW 2017

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Ośrodka w pierwszy weekend lipca. To właśnie wtedy pobliski Otmuchów zamienia się w prawdziwe królestwo kwiatów, roślin, zielonych drzew, ziół. Jednym słowem, kilka kilometrów od Głębinowa, prawdziwy raj! Wystawcy z wielu zakątków Polski i nie tylko, wspaniała atmosfera, artyści polskiej sceny i niepowtarzalna zabawa. 

Zapraszamy! 

Początek strony