OFW Rybak

Strefa SPA

 • Będąc w Ośrodku Rybak warto skorzystać ze Strefy SPA, która również się tutaj znajduje.

  Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę masaży relaksacyjnych oraz rehabilitacyjnych, które nie tylko poprawią kondycję fizyczną, ale również gwarantują odprężenie i relaks.

  Nowością w naszej ofercie jest masaż dźwiękami kamertonów.

  Ten rodzaj muzykoterapii to naturalna metoda wspomagania naszego ciała dźwiękami kamertonów. Ich fala o dł. 1,2m wnika głęboko w komórki, dostrajając je do prawidłowej częstotliwości, tym samym pomagając w różnych problemach zdrowotnych.

  Dzięki odpowiednio dobranym kamertonom i technikom masaż dźwiękiem: odpręża, relaksuje, uwalnia od stresów, wycisza daje spokój wewnętrzny i radość, odblokowuje i przyśpiesza proces oczyszczania organizmu, poprawia pracę układów i narządów wewnętrznych, wzmacnia odporność, wspomaga leczenie chorób i pozbycie się negatywnych emocji, likwiduje ból i napięcia mięśni.

  Każda sesja może zawierać różne elementy muzykoterapii dogłębnej, w zależności od potrzeb pacjenta.  Przeprowadzana jest w ubraniu w pozycji siedzącej lub leżącej dla zwiększenia komfortu.

   

  W naszych gabinetach pracują rehabilitanci z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Zabiegi są wykonywane po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Masaże w przystępnych cenach!