Rybak

Przyjęcia weselne

Jeśli szukacie przepięknego miejsca na wesele w woj. opolskim, to nie mogliście trafić lepiej!

Jeśli marzy Wam się ślub kościelny, wesele, noclegi dla gości oraz poprawiny, to nie mogliście trafić lepiej!

Jeśli, do tego wszystkiego, mielibyście ochotę przypłynąć na miejsce stateczkiem bądź zrobić mini sesję zdjęciową na plaży przy jeziorze Nyskim z widokiem na góry, to – NIE MOGLIŚCIE TRAFIĆ LEPIEJ!

 

Ośrodek RYBAK w Nysie jest bajecznym miejscem, idealnym na przyjęcie weselne. Piękne wnętrza spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. „Za płotem” znajduje się kościół, zatem jeśli zdecydowaliście się na ślub kościelny, pomożemy załatwić wszystkie formalności na miejscu, nie musicie martwić się transportem gości na salę weselną, bo ona będzie tuż obok.

 

Pary Młode mają do wyboru 3 eleganckie, jasne sale weselne dostosowane wielkością do różnej ilości gości. Oprócz tego, Para Młoda oraz ich goście mają do dyspozycji 3 tarasy widokowe (na których można urządzić np. strefę relaksu), plac zabaw dla dzieci, parking oraz pokoje noclegowe dla blisko 70 osób!

 

Para Młoda ma do wyboru kilka wariantów weselnego menu, które oczywiście może dostosować do własnych potrzeb. Nasze dania cieszą zarówno podniebienia, jak i oczy. Służymy również swoim doświadczeniem i radą w wyborze ilości i rodzaju potraw na wesele.

 

Bliskość lotniska Wrocław-Strachowice jest niewątpliwie naszym atutem. Dodatkowo, Para Młoda oraz goście, którzy przybędą przed dniem wesela, mogą skorzystać z naszej sauny.

 

Na terenie Ośrodka RYBAK znajduje się również miejsce do urządzenia ogniska oraz grilla, który może być idealną propozycją na poprawiny w luźnym stylu.

 

Co nas wyróżnia?

  • bliskość kościoła, w którym może odbyć się ceremonia zaślubin,
  • 3 sale weselne o różnej wielkości,
  • 3 tarasy widokowe,
  • przepyszna kuchnia,
  • pokoje dla gości w cenie menu!
  • piękny widok na jezioro nyskie,
  • parking, plac zabaw dla dzieci,
  • piękna sceneria do zdjęć ślubnych.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami!