OFW Rybak

From the Blog

Zmiany, zmiany, zmiany… :)

WAŻNA INFORMACJA!!!

Pragniemy poinformować, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dużo zmian, które spowodują, że RYBAK wypłynie na szersze wody.
Od jakiegoś czasu pracujemy nad tym, aby nasz obiekt oferował usługi na jeszcze wyższym poziomie. Mamy świadomość tego, iż nie zawsze sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom, natomiast po wewnętrznych pracach organizacyjnych jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zawsze z uśmiechem na ustach odwiedzać nasz ośrodek i zauważycie zmiany, które niebawem wejdą w życie.
Już od 15 lipca Nasz ośrodek dysponować będzie nowym szefem kuchni, który szlifuje ostateczną wersję karty menu. Nowy manager będzie na bieżąco do Państwa dyspozycji i fachowo podejdzie do każdego z Was indywidualnie. W naszej restauracji jest już dostępna karta win, gdzie każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Poza kartą menu funkcjonować będą dania domowe w bardzo dobrej cenie, które na pewno Państwu zasmakują. Plażowicze mogą śmiało odwiedzić naszą restaurację i zapoznać się z „club menu” nawet na wynos. A najważniejsze, RYBAK przygotował ofertę weselną z noclegiem w CENIE:)
Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu nawet w nocy, ponieważ recepcja w RYBAKU pracuje teraz 24h.
Zapraszamy do śledzenia naszego konta na FB, będziecie wtedy na bieżąco z tym co dla Was przygotowaliśmy.
Pozdrawiamy i widzimy się w RYBAKU 🙂